Özel Güvenlik İstenilecek Belgeler

Özel Güvenlik İstenilecek Belgeler ;  Özel Güvenlik Kimlik Kartı Almak İçin İstenilen BelgelerEvraklar , Özel güvenlik görevlisi müracat için istenilen belgeler. Özel Güvenlik Görevlilerinin gittikleri egitim kurumlarından istenilen belgeleri nasıl hangi zamanlarda doldurulacagına çok dikkat edilmesi gerekmektedir aksi taktirde ciddi sıkıntılar yaşarsınız.

ÖZEL GÜVENLİK EĞİTİM SERTİFİKASI ALMAK İÇİN YAPILACAK KAYIT SIRASINDA İSTENİLEN BELGELER
 
  *Nufus cüzdan fotokopisi
  *Diploma fotokopisi
  *İkametgah fotokopisi
  *6 Adet resim Erkekleri için bir tanesi kravatlı olmalı
  *Eğitim kurumu tarafından verilecek önkayıt başvuru formunu doldurmak,
Özel Güvenlik Kimlik Kartı İçin İstenilen Belgeler

Dilekçe.

Temel eğitim sertifikasının aslı ve fotokopisi. Genel kolluk kuvvetlerinden emekli olanlar Sözleşmeli Personel Olmaz ile en az beş yıl fiilen bu görevde çalıştıktan sonra kendi istekleri ile görevinden ayrılmış olanlar Sertifika yerine ayrılmış oldukları kurumlardan hizmet dökümünü gösterir onaylı belge ile emekli sandığı tanıtım kartı ve personel kimlik kartının fotokopisini getirecektir.Özel Güvenlik İstenilecek Belgeler

NOT:

Genel kolluk kuvvetlerinin emekli oldukları veya ayrıldıkları tarihten itibaren beş yıl süre dolmamış olması gerekmektedir.

Silahlı müracaatlar için Devlet Hastanelerinden alınan “Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi Olur.” ibareli sağlık kurulu raporu.

Silahsız müracaat için Özel Sağlık Kuruluşlarından alınan “Özel Güvenlik Görevlisi Olur.” ibareli sağlık kurulu raporu.Özel Güvenlik İstenilecek BelgelerNOT:

Sağlık raporlarının üzerinde GÖZ, K.B.B., ORTOPEDİ, NÖROLOJİ ve PSİKİYATRİ doktorlarının imza ve kaşelerinin bulunması gerekmektedir.

Öğrenim durumunu gösterir belgenin aslı ve fotokopisi. DiplomaBir adet güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formu.Muhtar Onaylı 2 Adet

NOT:

Arşiv araştırma formu bilgisayar ortamında veya daktilo ile doldurulacaktır.

Üzerinde TC kimlik numarası bulunan nüfus cüzdanı, ehliyet vb. resmi kimlik fotokopisi.2 Adet

Kan grubunu gösterir belge fotokopisi.

Son altı ay içinde çekilmiş dört adet vesikalık fotoğraf.Özel Güvenlik İstenilecek Belgeler NOT:

Özel Güvenlik Ruhsat Harcı ödendi makbuzu.NOT:

Vergi dairelerine 9103 nolu Özel Güvenlik Ruhsat Harcı hesabına yatırılacaktır. 2010 yılı için Özel Güvenlik Ruhsat Harcı tutarı:324TL’ dır.

 

 

Vesikalık fotoğraflar kılık kıyafet yönetmeliğine uygun kıyafetle ön cepheden çekilmiş olacaktır.Erkekler için sakalsız ve kravatlı olması gerekmektedir.

Müracaat evraklarının sıralaması listede belirtilen şekilde yapılarak, tek poşet dosya içerisinde teslim edilecektir.

Silahsız kimliğini alıp silahlı kimlik almak isteyenler, silahsız kimliğin aslı ve fotokopisi, 1, 2, 3, 4, 5, 6 ve 8 nolu belgeler ile müracaat edeceklerdir.

NOT: Silahsız müracaatında devlet hastanelerinden alınan “Silahlı özel güvenlik görevlisi olur” ibareli sağlık kurulu raporu teslim edenlerin sağlık raporunun geçerlilik süresi düzenlenme tarihinden itibaren bir yıl olup, silahlı müracaat sırasında sağlık raporunun kullanılabilmesi için fotokopisinin müracaat sahibinde bulunması gerekmektedir.

Aşagıda yukarda bilgilerini verdigimiz konuların konu başlıklarını yazdık ;

(Özel Güvenlik İstenilecek Belgeler ;  Özel Güvenlik Kimlik Kartı Almak İçin İstenilen BelgelerEvraklar , Özel Güvenlik Sertfifikası İçin İstenilen belgeler evraklar ,Özel güvenlik görevlisi müracatı için istenilen belgeler, ögg kimlik müracatı için istenilen belgeler evraklar kayıtlar  ögg serttifika için istenilen belge evraklar ,Özel Güvenlik İstenilecek Belgeler ;  Özel Güvenlik Kimlik Kartı Almak İçin İstenilen BelgelerEvraklar , Özel Güvenlik Sertfifikası İçin İstenilen belgeler evraklar ,Özel güvenlik görevlisi müracatı için istenilen belgeler, ögg kimlik müracatı için istenilen belgeler evraklar kayıtlar  ögg serttifika için istenilen belge evraklar ,Özel Güvenlik İstenilecek Belgeler ;  Özel Güvenlik Kimlik Kartı Almak İçin İstenilen BelgelerEvraklar , Özel Güvenlik Sertfifikası İçin İstenilen belgeler evraklar ,Özel güvenlik görevlisi müracatı için istenilen belgeler, ögg kimlik müracatı için istenilen belgeler evraklar kayıtlar  ögg serttifika için istenilen belge evraklar

 

 
Özel Güvenlik İstenilecek Belgeler ,  Özel Güvenlik Kimlik Kartı Almak İçin İstenilen Belgeler evraklar , ögg istenilecek belgeler evraklar , ögg kimlik kart için istenilek belgeler evraklar
 

Gelen Aramalar:

özel güvenlik için gerekli belgelerözel güvenlik için istenen belgelerözel güvenlik istenen belgelerözel güvenlikte istenen belgelerözel güvenlik istenen evraklarögg evraklarıözel güvenlik istenilen belgelerözel güvenlik arşiv araştırma formu doldurmayakın koruma belgesiözel güvenlik gerekli belgelerögg istenen belgelerözel güvenlik ve koruma için gerekli belgelergüvenlik için istenen evraklargüvenlik kartı istenen belgelerÖzel guvenlik kimlik karti yenİlemesİnde istenen evraklar
Share