Özel Güvenlik Teçhizatları

Özel Güvenlik Teçhizatları ; Özel Güvenlik Görevlilerinin giydigi ve kullandıgı malzemelerdir  , kılık kıyafet , kelepçe , jop , düdük v.s. gibi malzemelerdir bunalrın ne oldugunu aşagıda belirtelim. Özel Güvenlik Teçhizatları

Özel Güvenlik Kılık ve Kıyafet ; Özel Güvenliklerin resmi elbiselerdir görevleri sırasında giyerler. Böylece Özel Güvenlik Görevlisi oldugu belli olur.

Özel Güvenlik JOP ; Gece devriyelerinde yanında bulundurulmalıdır ve gerektiginde savunma ve etkisiz hala getirmek için kullanılır.

Özel Güvenlik Kelepçe ; Etkisiz ve zararsız hala getirmek için genel kolluk kuvvetleri gelene kadar kullanılır.Gerektigi Durumlarda

Özel Güvenlik Feneri ; Devriyelerde yanınızda bulundurulmalıdır ve olumsuz durum ihbarında gerektigi hallederde personelin yayında olmalıdır. Özel Güvenlik Teçhizatları

Özel Güvenlik Düdügü ; Özel Güvenlik Görevlisinin her an yanında bulunmalıdır gerektiginde yardım korkutma , kaçırma yer belirtme ve şifre olarak kullanılmalıdır.

Göz Yaşartıcı Sprey Biber Gazı ; Gerektigi durumlarda etkisiz hale getirme için kullanılır , can güvenligi için kullanılır. Geçici süreli kişi görme duyusunu kaybeder ve acı çeker.

Özel Güvenlik El Ededektörü ; Alış veriş magazaları ve buna benzer yerlerde kullanılır kullanma talimatı ve sertfikası vardır.

Özel Güvenlik Kapı Dedektörü X RAY ; Kamu kuruluşları , Alış veriş merkezleri girişlerinde tehlikeli silah ,patlayıcı maddeler v.b diger tehlikeli araç gereç lerin sokulmasını önleyici gereçlerdir.

Özel Güvenlik Eşya Dedektörleri ; Çanta , bavul v.b. eşyaların içinde patlayıcı ve tehlike arz eden arac gereçlerin önlenmesi ve bulunması amacı ile kullanılır.

Aşagıda örnek resimleri görebilirsiniz. Özel Güvenlik Teçhizatları Özel Güvenlik Araç Gereçleri

 

Gelen Aramalar:

özel güvenlik teçhizatlarıgüvenlik techizatlarıözel güvenlik techizatıgüvenlik görevlisi teçhizatlarıözel güvenlik teçhizatözel güvenlik jop kelepçegüvenlik teçhiztlarıÖZEL GÜVENLİK PERSONEL TEÇHİZATIogg teçhizat satışgüvenlik techizatsilahli ogg kullandigi teçhizatlar
Share