Özel Güvenlik Teçhizatları

Özel Güvenlik Teçhizatları ; Özel Güvenlik Görevlilerinin giydigi ve kullandıgı malzemelerdir  , kılık kıyafet , kelepçe , jop , düdük v.s. gibi malzemelerdir bunalrın ne oldugunu aşagıda belirtelim. Özel Güvenlik Teçhizatları

Özel Güvenlik Kılık ve Kıyafet ; Özel Güvenliklerin resmi elbiselerdir görevleri sırasında giyerler. Böylece Özel Güvenlik Görevlisi oldugu belli olur.

Özel Güvenlik JOP ; Gece devriyelerinde yanında bulundurulmalıdır ve gerektiginde savunma ve etkisiz hala getirmek için kullanılır.

Özel Güvenlik Kelepçe ; Etkisiz ve zararsız hala getirmek için genel kolluk kuvvetleri gelene kadar kullanılır.Gerektigi Durumlarda

Özel Güvenlik Feneri ; Devriyelerde yanınızda bulundurulmalıdır ve olumsuz durum ihbarında gerektigi hallederde personelin yayında olmalıdır. Özel Güvenlik Teçhizatları

Özel Güvenlik Düdügü ; Özel Güvenlik Görevlisinin her an yanında bulunmalıdır gerektiginde yardım korkutma , kaçırma yer belirtme ve şifre olarak kullanılmalıdır.

Göz Yaşartıcı Sprey Biber Gazı ; Gerektigi durumlarda etkisiz hale getirme için kullanılır , can güvenligi için kullanılır. Geçici süreli kişi görme duyusunu kaybeder ve acı çeker.

Özel Güvenlik El Ededektörü ; Alış veriş magazaları ve buna benzer yerlerde kullanılır kullanma talimatı ve sertfikası vardır.

Özel Güvenlik Kapı Dedektörü X RAY ; Kamu kuruluşları , Alış veriş merkezleri girişlerinde tehlikeli silah ,patlayıcı maddeler v.b diger tehlikeli araç gereç lerin sokulmasını önleyici gereçlerdir.

Özel Güvenlik Eşya Dedektörleri ; Çanta , bavul v.b. eşyaların içinde patlayıcı ve tehlike arz eden arac gereçlerin önlenmesi ve bulunması amacı ile kullanılır.

Aşagıda örnek resimleri görebilirsiniz. Özel Güvenlik Teçhizatları Özel Güvenlik Araç Gereçleri

 

Gelen Aramalar:

özel güvenlik teçhizatlarıgüvenlik techizatlarıözel güvenlik techizatıgüvenlik görevlisi teçhizatlarıözel güvenlik teçhizatkaca alabırım guvenlik sertifikagüvenlik görevlilerinin kullandığı kelepçe modelleriozel guvenlik kullandigi techizatlarözel güvenlik jop kelepçeözel güvenlik görevlisinin kullandığı techizatlarogg techizatlariogg teçhizat satışogg kullandigi techizatlargüvenlik teçhizatısilahli ogg kullandigi teçhizatlar
Share